Pomagamy


Sympatyzujemy z następującymi organizacjami i prosimy o wsparcie dla nich. Odwiedźcie ich strony internetowe, a schroniska najlepiej osobiście. Potrzebujący ludzie i zwierzęta czekają!


A w sierpniowej odsłonie kalendarza na rok 2015 charytatywnego MUZYCY DLA ZWIERZĄT zwierzakolubne Elektryczne Gitary & Lila. Kalendarz możecie już u nas zamawiać i w ten sposób wspomóc naszych czworonożnych podopiecznych. Wystarczy przekazać na konto OTOZ Animals - Inspektorat Łódź (07 1090 2705 0000 0001 2116 6402) minimalną darowiznę 25 zł plus 10 zł (koszt wysyłki). a kalendarz będzie Wasz (w tytule przelewu prosimy wpisać: kalendarz, a w wiadomości na fb przysłać adres, na jaki kalendarz ma zostać dostarczony).

 otoz lodz kalendarz sierpien2015


 

10454154 669781936410294 6716079317173736789 om

schronisko bytom

facebook icon

 

 

PRZYJACIEL DO KOŃCA ŻYCIA - NIE DO WAKACJI!

Jak co roku przed wakacjami OTOZ Animals - Inspektorat Łódź rozpoczyna oficjalnie akcję Przyjaciel do końca życia - nie do wakacji! Miło nam poinformować, że honorowy patronat nad tą akcją objął zespół ELEKTRYCZNE GITARY! :) Członkowie zespołu to ZWIERZAKOLUBY i psi los nie jest im obojętny. Naszym wspólnym celem jest uświadomienie ludziom, jak wielkim problemem jest porzucanie zwierząt w okresie urlopowym... :( Wiele psów właśnie w tym czasie zostaje pozbawionych domów. A przecież nie tak miało być! Dom i własny człowiek miał być na zawsze! Psie serce nie rozumie, czemu nagle zostaje przywiązane do drzewa, a "pan" odjeżdża sam... Zwierzęta też czują i tęsknią! Zastanówmy się zatem dobrze, czy chcemy mieć własnego czworonoga. A jeśli tak, niech to będzie PRZYJACIEL NA CAŁE ŻYCIE! On na pewno Was nigdy nie zawiedzie i nie opuści... A Wy jego...?

Przypominamy również, że porzucenie zwierzęcia jest przestępstwem i ktokolwiek jest jego świadkiem powinien zawiadomić o tym fakcie policję lub straż miejską. Jeśli widzicie kogoś, kto np. wyrzucił zwierzę z samochodu - zapiszcie numer rejestracyjny pojazdu – to znacznie ułatwi dotarcie do sprawcy i umożliwi jego ukaranie!

Nie porzucaj 610px

logo otoz lodz

facebook icon

 

 

 

PFM banner

 
PFM prowadzi akcje pomocowe na rzecz konkretnych osób, które z powodu chorób bądź zdarzeń losowych znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. PFM obejmuje swoim patronatem wydawnictwa i wydarzenia organizowane na rzecz Ludzi Muzyki potrzebujących wsparcia. Chcielibyśmy, aby główną bazę pomocową stanowiły wpłaty 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.http://schroniskozg.pl/
» Sesja fotograficzna w schronisku

 

 

viva logo

 
wesprzyj viva wesprzyj viva

 

 

Fundacja Canis

 

 

psianiol

 

 

www.fundacjasosdlazwierzat.org